Vahit Perçin Denetimler Sadece Göz Boyama

Vahit Perçin: Denetimler Sadece Göz Boyama

 

Samsun’un Bafra İlçesi CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin Hükumetin son günlerde denetim adı altına yapılan denetimlerin sadece göz boyamaktan ve vatandaşı oyalamaktan başka hiç bir şey olmadığını belirtti.
 CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin  Ekonomi Kriz, Zamlar  ve son günler de yapılan Denetimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu....
“Elektrik, Doğal Gaz, Su Olmak üzere A’dan Z’ye Her Şey Fahiş Oranda Zamlandı”
CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin son günlerde Ülkemiz ’in ekonomi yönünden çok sıkıntılar çektiğini belirten Perçin, vatandaşlarımız için önemli olan başta Elektrik, Doğal Gaz, su olmak üzere market Ürünleri, kâğıtta yani A’dan Z’ye her şeye fahiş bir oranda zamlanması açıkça Ülkemizde ekonomi krizin olduğunun göstergesidir.
“Kendi Beceriksizlerini Başkalarına Atmak Sadece Basit Bir Kurmacadır”
Perçin, maalesef bu ekonomi krizinin hükümet tarafından ABD yani dış Ülkelerin Ülkemiz Ekonomisi üzerinde oynadığı bir oyundur diyorlar, kendi beceriksizliklerini başkalarına yüklemek veya atmaktır bu sadece basit bir kurmacadır. Yaklaşık 16 yıldır Ülkemizi yönetenler başta Ekonomiye, Tarıma ve İhracat maalesef önlem alamayarak geriye gitmiş Üreten Ülke halinden Tüketen bir Ülke olmamızdan dolayı bu Ekonomi krizin kaçınılmaz kılmıştır dedi.
“ Vatandaşı Oyalamak ve Gözlerini Boyamak İçin Denetim Taktiği Yapıyorlar ”
Perçin konuşmasına şöyle devam etti. Bazı şeyleri inanmak ne inandırmak için Hükumet şu an yapılan Zamların neticesinde Marketlere kendi memur elamanlarını göndererek vatandaşın gözü boyamaktan ve oyalamaktan başka hiçbir şey değil bunlar. Marketlere denetim yapıyorsun sonra onlara ceza kesiyorsun, sonra bu iş oldubittiye bitirmeye çalışıyorsun, bu denetimler sonrası vatandaşı rahatlatacak indirimler gerçekleşiyor mu tabi ki gerçekleşmiyor o zaman bu denetimlerin amacı ne ceza keserek para almaktan başka bir şey değil, yani vatandaşın cebine bir şey girmiyor bur da yine devletin kasasına para aktarıyorsunuz. CHP olarak soruyorum Eylül ayı içinde Elektrik, Doğal Gaz ve Suya yapılan 3 defa fahiş zamlar ne demek, bunlara Hükümet olarak ne diyeceksiniz.
 
“Enflasyondan ve Zamdan Ezilen İşciye, Emekliye ve Memura Ne Zaman Zam yapılacak”
Hep çileyi geçmişte olduğu gibi Ekonomi Krizin suçlusu vatandaşlar mı? Yazık değil mi? Sürekli her şeye otomatik olarak zam geliyor. Ya başta askeri ücretle evine geçindirmeye çalışan İşci, Emekli, Memur maaşlarına neden zam yapılmıyor. Ne yazdırtır ki enflasyona karşı maaşları yok olan bu kısma kim sahip çıkacak, ne zaman maaşları zamlanacak CHP olarak bunun en yakın takipçisi olacağız dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.