Uzman Onbaşı Şahan Sezer Son Yolculuğuna Uğurlandı

Uzman Onbaşı Şahan Sezer Son Yolculuğuna Uğurlandı

 

Batman’ın Sason ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristler tarafından yola tuzakladıkları patlayıcı infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Şahan Sezer (22) için cenaze töreni düzenlendi.
Batman’ın Sason ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristler tarafından yola tuzakladıkları patlayıcı infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Şahan Sezer (22) için cenaze töreni düzenlendi. Şehit Sezer’in cenazesi dün akşam saatlerinde askeri kargo uçağıyla Sinop havaalanına oradan dan askeri konvoyla Bafra’ya getirildi. Daha sonra konvoy eşliğinde Çetinkaya Mahallesi’ndeki baba ocağına getirilen şehit buradaki helalliğin ardından Çetinkaya Merkez Camisine götürüldü. Cenaze namazının ardından şehit gözyaşları arasında Çetinkaya mahallesi’nde bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi.
Törene, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun AK Milletvekili Av. Oshan Kırcalı, MHP grup Başkan Vekili Erhan Usta, Bafra kaymakamı Ali Fuat Türkel, jandarma Lojistik Komutanı Tuğgeneral Münir Güzel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, askeri ve mülki erkan ile şehidin yakınları, vatandaşlar katıldı.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.