Tuncay Yurduseven Aday Adaylığı İçin Baş Vurusunu Yaptı

Tuncay Yurduseven Aday Adaylığı İçin Baş Vurusunu Yaptı

 Samsun`un Bafra ilçesi Eski Ak Parti Bafra İlçe Başkanı ve Samsun Ak Parti yönetim Kurulu üyesi Tuncay Yurduseven Bafra Belediyesi Başkan A. Adaylığı için İlçe Binasına giderek baş vurusunu resmen gerçekleştirdi.

Samsun İl Yönetimi  Kurulu Üyesi Tuncay Yurduseven Bafra Belediye Başkan A. Adaylığı için  Bafra Ak Parti İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Avukat İbrahim Semiz’e baş vuru belgesine teslim etti.

Bafra  AK Parti İlçe Başkanı Avukat İbrahim Semiz ise Bafra Belediyesi için Aday Adaylarımız İlçe Başkanlığına baş vurularını gerçekleştiriyor. Bu gün de 2 dönem Bafra AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yapmış olan şu anki Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Tuncay Yurduseven kardeşimiz baş vurusunu resmen ilçe başkanlığına yapmıştır.Her Belediye başkanlığı seçimlerinde olduğu gibi bu seçimler öncesi Bafra Belediyesi Başkanlığına Aday Adaylarımızın fazla olması bizleri onure ediyor. Çünkü AK Parti Belediye başkanları Millete Hizmet yarışı için aday oluyor dedi.

Bafra AK Parti İlçe Başkanı Avukat İbrahim Semiz’in konuşmasının ardından  İlçe Başkanlığı önünde bekleyen kalabalığa hitap eden Tuncay Yurduseven  konuşmasına önceki dönemlerde belediye başkanları Şükrü Neiş, Yaşar Buharalıoğlu ve Sefer Peker`de katılanlar arasındaydı. Parti binası önünde konuşma yapan Yurduseven, yaptığı konuşmada “ Kutlu bir yolculuğun ilk adımını attığımız bugünde sizleri saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti Teşkilatlarının her kademesinde onur ve gurur ile hizmet verdim. İlçe Başkanlığı yaptığım iki dönemde girdiğimiz her seçimde Bafra`da Türkiye ortalamasının üstünde oylar aldık. Sadece seçim dönemlerinde değil diğer dönemlerde de vatandaşlarla iç içe olarak sıkıntılarına ve dertlerine derman aradık. Siyasetteki bu tecrübemizi doğum büyüdüğümüz geleceğe dair hayaller kurduğumuz Bafra’mızı daha yaşanılabilir kılmak öncelikli sorumluluğumuzdur.

Biz günü kurtarmak ve 5 yıl sonraki seçimleri düşünerek Belediyecilik anlayışı değil tüm kademeleriyle vatandaşları daha kucaklayacak kalıcı hizmetler bırakmak için A. Adayız. Başkalarının gözünde belediyecilik bir rant kapısı olabilir bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır. Bugünden öyle bir adımlar atmalıyız ki yarınlarımız aydın olsun. Bu amaçlar doğrultusunda teşkilatımızın her kademesiyle ve toplumun birçok kesimi ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Bafra Belediye Başkan A. Adaylığımı açıklıyorum” dedi.


Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.