Tarla Gününe Çiftçilerden Yoğun İlgi

Tarla Gününe Çiftçilerden Yoğun İlgi

“NEW HOLLAND TARIM VE TEKNOLOJİ ROAD SHOW”
SAHA ETKİNLİĞİNDE  BİR  ARAYA GELDİ


 “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show”u kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, bölge çiftçilerine tarım ile en son teknolojinin biraraya getirildiği etkileyici bir saha deneyimi yaşattı.

Çorum'da Türk Traktör’ün lider markası New Holland’ın bölge çiftçilerini tarımda gelişen ve değişen teknolojik uygulamalar dünyasına taşımak üzere düzenlenen “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show”u kapsamındaki saha etkinliğinde ağırladı.

New Holland Bafra Bölge Bayii Türkenler adına bir değerlendirme  yapan Sn. Tevfik Türken, gelişen teknolojinin tarımdaki son uygulama teknikleri ile geleneksel toprak işleme yöntemlerinin bir arada sunulduğunu söyledi. “Türkiye’nin lider traktör markası New Holland’ın Bafra Bölge Bayii olarak çiftçilerimizi,  ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çok geniş bir ürün ve ekipman portföyüyle karşılıyoruz. Hizmetlerimizi, sadece ürün tedariki ile sınırlı bırakmıyoruz. İstiyoruz ki çiftçilerimiz gelişen teknolojiyle birlikte aslında tarladaki çalışmalarında çok daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceklerini bilsinler. Dünyanın farklı bölgelerinde tarım yapan tüm çiftçiler gibi aynı traktör ve ekipmandan yararlanarak, emeklerinin karşılığını çok daha fazlasıyla alsınlar.”dedi.

Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.