SAMSUNLU İŞADAMI H.KAYA AŞCI’DAN SAMSUNSPOR’A 200.000 TL DESTEK

Samsunlu İşadamı Kaya Aşçı'dan Samsunspor'a 200.000 TL

Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu ve Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Güngör
Samsunlu hayırsever işadamı ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı’yı İstanbul Güneşlide bulunan holding binasında makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında Samsunspor’un son zamanlarda ve en son kendi sahasında oynadığı 1-0 kazandığı Balıkesirspor galibiyeti konuşuldu.

Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu ve Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Güngör’ün ziyaretlerinden dolayı memnuniyeti belirten ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı Samsun’un yeni stadyumundan loca fiyatları belli olmamasına, stadyumun faaliyete geçmemesine rağmen 200.000 TL. destek vererek bir loca satın aldı. Samsunumuza ve sporumuza hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Aşcı,’’Bizler her ne kadar gurbette iş hayatını sürdürüyorsak ta doğdumuz şehiri, ilkadımın atıldığı, kurtuluş meşalesinin yakıldığı Atatürk’ün şehri Samsun’umuzu unutmuyoruz. Biz Samsun aşığıyız. Samsun ve Samsunspor sevdalısıyız. Şimdi ise gururumuz olan Samsunumuzun takımı Samsunspor’a destek olmak için her zaman vardık, bundan sonrada olacağız.

ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı olarak bir kıvılcım olmak istedim. İsteriz ki bizim yaptığımız destekten sonra diğer işadamlarımız da, hemşerilerimizde Samsunporumuza destek olarak kıvılcımları alevlere dönüştürebiliriz. Her şey güzel Samsun’umuz ve Samsunsporumuz içindir.’’dedi.

Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu ve Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Güngör ise ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı’ya kulübe yaptıkları maddi ve manevi desteklerden dolayı Samsunspor Kulübü yönetimi, teknik heyeti, futbolcular adına teşekkürlerini sundular.

Haber:  Murat Sonkaynar
              Abdullah Özdemir
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.