NEW HOLLAND MUHTEŞEM TANITIMI İLE ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU

New Holland Muhteşem Tanıtımı ile Çiftçilerle Buluştu

 TÜRKENLER MOTORLU ARAÇLAR, BAFRA’LI ÇİFTÇİLERLE 
“NEW HOLLAND TARIM VE TEKNOLOJİ ROAD SHOW”
SAHA ETKİNLİĞİNDE  BİRARAYA GELDİ

New Holland Bafra Bayii TÜRKENLER Motorlu Araçlar Tic. Ltd., “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” kapsamında  gerçekleştirilen etkinlikte, bölge çiftçilerine
tarım ile en son teknolojinin biraraya getirildiği etkileyici bir saha deneyimi yaşattı.

Bafra – 14 Ağustos 2017 -
 TürkTraktör’ün lider markası New Holland’ın Bafra Bayii TÜRKENLER MOTORLU ARAÇLAR TİC. LTD. ŞTİ., bölge çiftçilerini tarımda gelişen ve değişen teknolojik uygulamalar dünyasına taşımak üzere düzenlenen “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show”u kapsamındaki saha etkinliğinde ağırladı.

Bafra Bayii Türkenler Motorlu Araçlar Tic. Ltd. adına bir değerlendirme yapan Sn. Tevfik TÜRKEN, etkinlikte gelişen teknolojinin tarımdaki son uygulama teknikleri ile geleneksel toprak işleme yöntemlerinin bir arada sunulduğunu söyledi. Sn. Tevfik TÜRKEN : “Türkiye’nin  lider traktör markası New Holland’ın Bayii olarak çiftçilerimizi, ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çok geniş bir ürün ve ekipman portföyüyle karşılıyoruz. Hizmetlerimizi, sadece ürün tedariği ile sınırlı bırakmıyoruz. İstiyoruz ki çiftçilerimiz gelişen teknolojiyle birlikte aslında tarladaki çalışmalarında çok daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceklerini bilsinler. Dünyanın farklı bölgelerinde tarım yapan tüm çiftçiler gibi aynı traktör ve ekipmandan yararlanarak; emeklerinin karşılığını çok daha fazlasıyla alsınlar. Düzenlediğimiz bu saha etkinliğinde, çiftçilerimize öncelikle bu yaklaşımımızı hissettirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Ev sahipliği yaptıkları  “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” etkinliğine gösterilen yoğun ilginin bu yaklaşımın bir sonucu olduğunu da ifade eden Sn. Tevfik TÜRKEN. sözlerini şöyle tamamladı:“Saha etkinliğimize katılan çiftçilerimize tarım uygulamalarında yaşanan yeni gelişmeler konusunda bilgilendirmeler yaparken; uydu kontrollü traktör ve ekipman kombinasyonu ile ileri tarım örneklerini de uygulamalı olarak gösterdik. Katılımcılar özellikle yaşadıkları teknolojik deneyimden çok etkilendiler. Etkinliğimize gösterilen yoğun ilgi ise çiftçilerimizin yeniliklere ne kadar açık ve teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanmaya ne kadar istekli olduklarının en iyi göstergesi diye düşünüyoruz. Çiftçilerimizi gerek teknolojik yeniliklerle buluşturmada gerekse bu güzel buluşma ortamına katılımlarıyla bizi onurlandıran değerli müşterilerimizi ağırlamamıza öncü olan  TürkTraktör yöneticilerimize de çok teşekkür ediyoruz”
. Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.