New Holland Bafra Bayii TÜRKENLER den davet

New Holland Bafra Bayii TÜRKENLER den davet

 

TÜRKENLER MOTORLU ARAÇLAR, BAFRA’LI ÇİFTÇİLERİ 

“NEW HOLLAND TARIM VE TEKNOLOJİ ROAD SHOW”

SAHA ETKİNLİĞİNE  DAVET EDİYOR

 

New Holland Bafra Bayii TÜRKENLER Motorlu Araçlar Tic. Ltd., “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show” kapsamında  gerçekleştirilecek etkinlikte, bölge çiftçilerine tarım ile en son teknolojinin bir araya getirildiği etkileyici bir saha deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

14 Ağustos 2017 - Türk Traktör’ün lider markası New Holland’ın Bafra Bayii TÜRKENLER MOTORLU ARAÇLAR TİC. LTD. ŞTİ., bölge çiftçilerini tarımda gelişen ve değişen teknolojik uygulamalar dünyasına taşımak üzere düzenlenen “New Holland Tarım ve Teknoloji Road Show”u kapsamındaki saha etkinliğinde ağırlayacak.

 Bafra Bayii Türkenler Motorlu Araçlar Tic. Ltd. adına bir değerlendirme yapan Sn. Tevfik TÜRKEN, etkinlikte gelişen teknolojinin tarımdaki son uygulama teknikleri ile geleneksel toprak işleme yöntemlerinin bir arada sunulacağını söyledi. Sn. Tevfik TÜRKEN : “Türkiye’nin  lider traktör markası New Holland’ın Bayii olarak çiftçilerimizi, ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çok geniş bir ürün ve ekipman portföyüyle karşılıyoruz. Hizmetlerimizi, sadece ürün tedariği ile sınırlı bırakmıyoruz. İstiyoruz ki çiftçilerimiz gelişen teknolojiyle birlikte aslında tarladaki çalışmalarında çok daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceklerini bilsinler. Dünyanın farklı bölgelerinde tarım yapan tüm çiftçiler gibi aynı traktör ve ekipmandan yararlanarak; emeklerinin karşılığını çok daha fazlasıyla alsınlar. Düzenlediğimiz bu saha etkinliğinde, çiftçilerimize öncelikle bu yaklaşımımızı hissettirmeyi hedefliyoruz.

Saha etkinliğimize katılacak olan çiftçilerimize tarım uygulamalarında yaşanan yeni gelişmeler konusunda bilgilendirmeler, uydu kontrollü traktör ve ekipman kombinasyonu ile ileri tarım örneklerini de uygulamalı olarak gösterilecektir. Çiftçilerimizi gerek teknolojik yeniliklerle buluşturmada gerekse bu güzel buluşma ortamına katılımlarıyla bizi onurlandıran değerli müşterilerimizi ağırlamamıza öncü olan  Türk Traktör yöneticilerimize de çok teşekkür ediyoruz”.dedi

Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.