İslam Usta'dan 1930 Bafraspor'a Sezon Öncesi Yemekli Moral

İslam Usta'dan 1930 Bafraspor'a Sezon Öncesi Yemekli Moral

 

Samsun Bölgesi Süper Amatör liginde bu yıl Bölgesel Bal ligine çıkma için mücadele verecek olan 1930 Bafraspor'a sezon öncesi  İslam Usta Pide ve Lahmacun Salonu işletme sahibi İslam Ergin'den Teknik Heyet ve Futbolculara yemek dopingi yapıldı.
Yemek Programında kısa bir konuşma yapan 1930 Bafraspor teknik direktörü Mahmut Topal,bu sene de hem Bafra'nın değerli iş adamları başta olmak üzere değerli esnaflarımızda takımımıza maddi ve manevi desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda ilçemizin değerli Bafra Pidesi ustalarından İslam Usta sezon öncesi takımımıza her zaman yanınızdayız mesajı vererek hem teknik heyeti hemde futbolcularımızı bu güzel ortamda buluşturarak yemek programı düzenleyerek bizleri davet etti. Bu nazik davranışından dolayı takım adına kendisine çok teşekkür ediyorum,inşallah onların bu anlamlı desteklerine karşı bizler de  bu sene onları  mahcup etmeyeceğiz dedi.
İslam Usta Pide Salonu işletme sahibi İslam Ergin ; Bafra'mıza sporda tarihi başarılarla nam olmuş bu güzide futbol takımımızı yeri Süper Amatör ligi kesinlikle değil.Görüyorum ki 1930 Bafrasporumuza maddi ve manevi desteklerden bizim de bir katkımız tuzumuz olmasını istedik o yüzdendir ki sezon öncesi teknik heyet ile futbolcularımıza  moral açısından  yemek programı düzenledik.Onlardan bu sene artık Bölgesel Bal ligine Şampiyon olarak çıkmalarını istiyoruz,bu zor olacak ama onlara güveniyoruz bizleri mahcup etmeyeceklerdir  ifadelerini kullandı.
Yemek programı çekilen toplu resimle son buldu.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.