Herkesimin Ortak Adayı Olacağız...

Herkesimin Ortak Adayı Olacağız...

 

Çamaş'tan MHP Eski Bafra İlçe Başkanına Ziyaret
24 Haziran Milletvekili genel seçimlerine 39 gün kala Samsun Milliyetçi Hareket Parsiti Milletvekili aday adayı Abdurrahman Çamaş ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday Adayı Abdurrahman Çamaş Milliyetçi Hareket Partisi Eski Bafra İlçe başkanı Mahmut Yılmaz'ı ziyaret etti, 24 Haziran seçimlernde kendisi için destek istedi ve seçimler hakkında fikir alışverişlerinde bulundu. 
Çamaş, “Yüreğimizi, Milliyetçilik sevdamızı ortaya koyarak bu yola çıktık. Bu yola çıkarken yemin ettik daha iyi ve daha güçlü bir Türkiye için çalışacağımıza. Bu süreçte aday olalım, olmayalım hiç fark etmeyecek, biz yine davamızın birer neferi olarak hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Seçim süresince bize sadece bizim partilimiz değil her kesimin ortak adayı olmaya çalışacağız. Seçim süresince değil her zaman herkesimin kapısını çalacağız gitmediğimiz yer, gitmediğimiz ilçe, gitmediğimiz köy, gitmediğimiz ev olmayacak bunun için gerekirse uyumayacağız ama çalışacağız" dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.