HAMİT KILIÇ RESMEN BAFRA BELEDİYE BAŞKANI

HAMİT KILIÇ RESMEN BAFRA BELEDİYE BAŞKANI

 

Devir Teslim Töreninde Konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç :

" Sayın Zihni Şahin başkanımızın Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla başlayan süreç, şahsımın Bafra Belediye Başkanı olmasıyla sonuçlanmıştır.
Ben özellikle Bafra’ya hizmet etmiş, emeği geçmiş tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Özellikle son iki dönemde yaptığı güzel çalışmalardan dolayı Sayın Zihni Şahin başkanımıza Bafra halkı adına şükranlarımı sunuyorum.
 
Bundan sonra aynı şekilde Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde hizmetlerinin devamını temenni ediyor, başarılı çalışmalarının devam edeceğine de inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyorum.
Bu yeni dönemde Allah’ın izni ile Büyükşehir Belediye Başkanımızla uyum içerisinde çalışarak Samsun’da Bafralı bir başkanın olması avantajıyla güzel hizmetler olacağını ümit ediyorum.
Çok değerli misafirler.
Partim adına belediye başkanı olarak aday gösterilmeme vesile olan, teveccüh gösteren gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, yönetim kurulumuza, ilçe başkanımıza, il başkanımıza, sayın bakanımıza, yerel yönetimlerden sorumlu milletvekillerimize, bölge milletvekillerimize, tüm teşkilatımıza, Sayın başbakanımıza ve özellikle de “Bundan sonra yolumuza Hamit beyle devam edeceğiz” diyerek beni Ak Parti Bafra Belediye Başkanı adayı olarak gösteren liderimiz, genel başkanımız, cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Seçim süreci boyunca beni telefonla arayan, bulunduğum her ortamda bu göreve layık olduğumu söyleyen, can-ı gönülden destekleyen, teveccüh gösteren, dualarını eksik etmeyen arkadaşlarıma, tüm dostlarıma ve Bafralı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.
Bugün burada grup kararı alarak şahsıma oy veren Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatına ve Meclis Üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ak Parti grubundaki meclis üyesi arkadaşlarıma ve tüm meclis üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Böyle güzel bir göreve bizi nasip eden Cenab-ı Hakka şükürler olsun. Aldığım görevin ne kadar önemli ve yükümün ne kadar ağır olduğunun farkındayım.
Çok değerli misafirler.
Önümüzdeki süreçte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımızla, sayın bakanımızla, sayın milletvekillerimizle, il ve ilçe teşkilatlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle ve kamu kuruluşlarımızla uyum içinde çalışarak ortak aklı öne çıkaran bir yönetim anlayışıyla bu görevi Allah’ın izniyle hakkıyla yerine getireceğimden hiç şüpheniz olmasın.
Bu sonucun başta Bafra’mıza, ülkemize, hemşerilerimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Bu arada ‘Anneler Günü’ nedeni ile başta şehit anneleri olmak üzere dünyanın en önemli görevini üzerlerine yüklenen tüm annelerimizin ellerinden öpüyor ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum." dedi.
Devir teslim törenin de Hamit Kılıç Bafra Belediyesi’nin mührünü, Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Zİhni Şahin’in elinden aldı.
devir teslim törenine, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, daire amirleri, AK Parti ilçe üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.