Çamaş "Halkımızın Cumhur İttifakına Destek Vereceğine İnanıyorum"

Çamaş "Halkımızın Cumhur İttifakına Destek Vereceğine İnanıyorum"

 

27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili A. Adayı olan Abdurrahman Çamaş Bafra ilçesindeki gazeteciler ile kahvaltı programında bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı ve Millet Vekili Seçimlerinin değerledirmesini yaptılar.
Bafra ilçesinde görev yapan gazeteciler ile Bafra`da bulunan bir restoranda bir araya gelen 27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna ve yönetimi burada gazeteciler ile yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Millet Vekili Seçimleri ilgili kısa bir sohbet etti.
Sohbet ve kahvaltı programının ardından konuşan 27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş konuşmasın da ; “ Sözlerime başlamadan terör devleti İsrail`in yaptığı katliamı lanetle kınıyor ve saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Türkiye’miz 24 Haziran`da yapılacak olan seçimlerde sistemi belirleme gibi bir durumdadır. Ülkemiz gerçekten son zamanlarda dış güçlerin bir saldırısı altında. Türkiye`yi güçsüz kılmak, parçalamak ve bölmek adına yapılmış planlar tüm hızıyla devam etmekte. Daha önceden PKK terör örgütüyle yapılan denemeler başarıya ulaşamadı. Onun peşinden IŞİD denen lanetli örgütle çıktılar. Şehirlerimizde bomalar patlatarak yüzlerce insanımızı şehit ettiler. Onun akabinde FETÖ denilen örgütüyle vurmaya çalıştılar. Allah`a şükür ki halkımızın sağduyusu ile bu belayı atlattık. O geceyi şöyle bir hatırlarsak ilk açıklamayı yapan liderimiz Devlet Bahçeli`dir. Liderimiz o gün yanlış hatırlamıyorsam 21.45 civarında hükümetimin ve devletimin yanındayım açıklaması ile tüm Türkiye` ye yön vermiş oldu. O gece ile ilgili duyduğumuz bir olayı anlatacağım. O gece olay esnasında liderimize efendim ışıkları söndürüp sığınağa inelim diyorlar. Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli`de Arkadaşlar ışıkların hepsini yakın burada ışıklar sönerse Türkiye`ye söner dedi. İnşallah bu seçimde birlik beraberlik içerisinde olup elimizi ülkemizin geleceği için taşın altına koymalıyız. Ben halkımızdan bu seçimlerde ülkemizin bekası ve geleceği için yapılan Cumhur İttifakına destek vermelerini istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.