Bafralı İş Adamından Taraftarlara Destek

Bafralı İş Adamından Taraftarlara Destek

 

Bafralı İş adamından Taraftarlara Destek Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde Bölgesel Bal Ligine çıkmak için mücadele verecek olan 1930 Bafraspor’un Şahinler taraftar grubu lideri Yaşar Saydam’a Bafralı iş adamı Tuğrul Erdoğan’dan destek. 
Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde Bölgesel Bal Ligine çıkmak için mücadele verecek olan 1930 Bafraspor’un Şahinler taraftar grubu lideri Yaşar Saydam’a Bafralı iş adamı Tuğrul Erdoğan’dan destek.
Bafralı iş Tuğrul Erdoğan ve adamlarından Bafralı iş adamı Tuğrul Erdoğan’dan 1930 Bafraspor Şahinler taraftar grubuna atkı forma desteği iş adamı Tuğrul Erdoğan Bafraspor bizim şehrimizin futbol da markasıdır. Şahinler taraftar grubu lideri Yaşar kardeşimizle istişarelerimiz sonucu bu şekilde desteğimiz olsun diye düşündük.
Şahinler taraftar grubu lideri Yaşar Saydam ise; Bafralı iş adamı Tuğrul Erdoğan abimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hedefimiz olan Bölgesel Bal Ligine çıkmak için şampiyonluk yolunda önemli tüm Bafralı futbolseverleri ve spor camiasını desteğe davet ediyorum dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.