Bafra Motorsiklet Kulübünden Çocuk İstismarına Hayır

Bafra Motorsiklet Kulübünden Çocuk İstismarına Hayır

 

Bafra'da 1. Motosiklet Festivali bir ilki yaparak festivalin ana konusu "çocuk istismarına hayır" 
Samsun'un Bafra ilçesinde gerçekleştirilen 1. Motosiklet Festivali ana teması "çocuk İstismarına HAYIR". Konuyla ilgili olarak konuşan Bafra Motosiklet Kulübü Başkanı Yaşar Trabzon yaptığı konuşmada, Bu yıl 1.sini düzenlediğimiz motosiklet festivalinin ilkini düzenliyoruz diyerek, Karadeniz'de yapılan en büyük motosiklet festivalini yapmaya çalışıyoruz" dedi.
"4 aydır bunun için hazırlanıyoruz"
4 Aydır yönetim kurulu ile beraber hazırladıklarını dile getiren Trabzon Bafra'ya bir renk katmak için, Bafra'mızın imajını değiştirmek için gecemizi gündümüze katarak bugünü hazırladık. Bu festivali geleneksel hale getirmek ve bunu devam ettirmek istiyoruz. 
"Bafra bu festivali sahiplenmeli"
Bafralı halkımıızın bu festivali sahiplenmesi lazım eğer bu festival sahiplenilmezse boşa uğraşmış oluyoruz, ama halk sahiplenirse daha güzel olacaktır. Ordu'dan, Çanakkale'den, Amasya'dan, İstanbul'dan, Antalya'dan Türkiye'nin her yerinden  misafirlemiz gelmeye başladı, Bu festivali yaparken halkımıza da güzel bir mesaj verelim son zamanlarda haberlerde çıkan çocuk istismarı Bafra Motosiklet Kulübü olarak bizi derinden yaralıyor ve hepimizin kanayan yarası bizde buna dur demek için "çocuk istismarına hayır" sloganı ile bugün burada bu kampanyanın da startını vermiş bulunuyoruz" dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.