Bafra İdman Yurduspor'dan Ahmet Güral Yılmaz'a Ziyaret

Bafra İdman Yurduspor'dan Ahmet Güral Yılmaz'a Ziyaret

 

Bafra İdman Yurduspor Kulübü Antrenörleri Levent Kılıç ve Cemalettin Arslan Samsun İl Spor Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ı makamında ziyarette bulundular.
Ziyarette Bafra İdman Yurduspor  Antrenörlerinden  Levent Kılıç; Bafra'da yeni kurulan bir Spor Kulübüyüz. İlk olarak Bafra İdman Yurduspor Kulübü olarak ziyaret etmek istedik. Zamanında futbol hayatı geçmişi olan sporcularız. Bir kaç arkadaş toplanarak birlik ve beraberlik içinde  Bafra'daki minik sporcu kardeşlerimizi nasıl yardımcı olabiliriz konusunda birlik olarak Bafra İdman Yurduspor Kulübünü kurduk. İnşallah burada öncelikle Ülkemize ve Bölgemize Ahlaklı yıldız  sporcu yetiştirmek olacaktır. Kılıç, yani her kesimin örnek olacak bir Kulüp haline gelmek istiyoruz.Çünkü gerçekten Bölgemizde Ülkemize faydalı olacak çok yıldız minik sporcularımız mevcut, bizlerde onları işleyerek spor hayatına kazandırmak istiyoruz. Burada öncelikle Ailelere ve sizlere çok işler düşüyor,inanıyoruz ki bizlerin yanında olarak yardımcı olacaksınız diyerek sözlerini tamamladı.
Samsun Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz ise ziyaretten  olan memnuniyetini dile getirdi. Karayılmaz, Öncelikle sizlere bu zor engebeli yolda başarılar dilerim. Zor bir işe el attınız,ama bunu başaracağınıza inanıyorum.Hepiniz sporun içinden gelen kişilersiniz,yani bu işin mutfağından gelen ve bilen spor adamlarısınız.Bizlerin elinden ne geliyorsa her zaman spor için yapmaya hazırız,ama imkanlar neyi elveriyorsa.Temenni Ülkemize ve Bölgemize Ahlaklı Futbolcular yetiştirirsiniz, bu iyi bilin ki sizler için var olan Samsun İl Spor sizlerin Aile olarak gördünüz bir yerdir dedi. 
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.