Bafra Belediyesinden Protokol'e İftar Yemeği

Bafra Belediyesinden Protokol'e İftar Yemeği

 

Bafra İlçe protokolü Bafra Belediyesince organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldi. Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra İlçe protokolüne iftar yemeği verdi.
Bafra Ali Kale Turistlik Tesislerinde gerçekleşen programa, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, MHP Bafra İlçe Başkanı Barboros Turna, Bafra CHP İlçe Başkanı Vahit Perçini Şehit aileleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, daire amirleri, kurum müdürleri katıldı.
Yemeğin sonunda Bafra Müftülük hocalarısı Ahmet Güvenler’in duasının ardından söz alan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuşmasında şunlara yer verdi, İnşallah daha nice Ramazanlara erişiriz, bu akşam da değerli protokolle bir araya geldik. Davetime gelip bizlerle iftarını açan her kese ayrı ayrı teşekkür ederim.
Birlik beraberliğimiz en çok hissedildiği şu günlerde, yapılan bütün etkinliklerin ayrı bir anlamı, ayrı bir özelliği var. Ben bu vesileyle sizlerin de yaklaşan kandilinizi ve bayramınızı kutlar saygılar sunarım” dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.