Anne Oteli Misafirlerini Ağırlamaya Başladı

Anne Oteli Misafirlerini Ağırlamaya Başladı

 

Samsun'u Bafra ilçesinde Temmuz ayında tanıtımı olan ve AK Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı'nın katılımı ile açılan "Anne Oteli" Misafirlerini ağırlamaya başladı.

Temmuz ayında açılışı olan ve çevre ilçelerden gelen annelerin, erken doğan ve küvezde durması gereken çocukların anneleri için kalabileceği konaklaya bileceği anne oteli takdir topluyor.

Konuyla ilgili konuşan Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Abdurrahman Ahmet İslamoğlu samsungazetesi muhabirine yaptığı açıklama da şunları söyledi, bilindiği gibi Temmuz ayı içerisinde açıtğımız anne otelin misafirlerini ağırlamaktayız, anne otelin beş yataktan 10 otele çıkarıldığını aktaran İslamoğlu, annelerimizin her türlü ihtiyaçlarını düşünerek  bu ortam onların hizmetine sunulundu, bu hizmetin bir çok ilimizin hastanesinde artmasını ve yayılmasını temenni ediyorum" dedi.

"Emeği Geçen Herkesten Allah razı olsun"

Fatma Şahin, yapılan anne otelin memnuniyetinden bahsederek, devletimiz bizi kimseden geri bırakmadı, bu üçüncü çocuğum böyle bir projenin yapılmasında emeği geçenden Allah razı olsun

"Buraya ikinci gelişim herşey düşünülmüş"

Aydeş Pektaş, bu hastanede benim ikinci doğuruşum ilkini 2016 yılında yapmıştım, o zaman dan bu zamana kadr çok şey değişmiş, anne için çok şeyler düşünülmüş. otel konforunda anne konaklama yeri yapılmış daha ne isterim.

"Sinop'tan geldim bu kadarını beklemiyordum"

sinoop'tan geldiğini belirten anne Hatice Tuncer ise, ben uzaktan sinoptan geldim, bu kadarını beklemiyordum herşey düşünülmüş ve her ihtiyacımız görülüyor, hemşiler bizimle ilgili, tüm personel güzel. emeği geçen herkesten rabbim razı olsun.

Haber: Emre Şahinol
            Murat Sonkaya Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.