Adem Sezgin'den Bafra İdman Yurdu Futbol Takımına Malzeme Desteği

Adem Sezgin'den Bafra İdman Yurdu Futbol Takımına Malzeme Desteği

 

Bafra'da Spor Camiasında yeni kurulan  Bafra İdman Yurduspor'un  Alt yapı yapısını oluşturan toplam 60 minik spor sporcuya Nazar Kuyumcu işletme sahibi Adem Sezgin tarafından malzeme desteği sağlandı.
Bafra İdman Yurduspor'un kurucularından zamanın Bafraspor dahil olmak üzere bir çok takımlarda futbol oynayan eski  futbolcular tarafından kuruldu. Zamanın da Bafraspor olmak üzere değişik takımlarda futbol oynayan  Hayrullah Yılmaz, Levent Kılıç, Cemalettin Arslan, Fazlı Arslan ve Adnan Günal gibi Antrenörlerin başında olduğu  Bafra İdman Yurduspor Kulübü 60 minik sporcuyla Bafra Açık Spor Tesisleri Suni Çim sahasın da başlamış oldukları idmanlara ara vermeden hocaları nezaretin de devam ediyor.
Bafra İdman Yurduspor Antrenörlerinden Hayrullah Yılmaz ve Levent Kılıç; evet Bafra'mızda yeni Spor Kulübüyüz. Bizi tanıyan oynadığımız futbolumuzla  iyi tanırlar. Antrenör arkadaşlarımızla bir araya gelerek böyle bir oluşumun içine girdik. Amacımız 60 minik futbolcu adayımızdan Ülkemize ve Bafra'mıza Ahlakıyla oynadığı futbolu ile söz ettirmek olacaktır. Bu vesileyle toplam 60 minik sporcumuzun yeni Kulüp olduğu için Malzeme eksikliği vardı. Bunu da ilçemizin değerli İş Adamlarından Nazar Kuyumcu işletme sahibi Adem Sezgin tarafından karşılandı. Bafra İdman Yurduspor Kulübü adına kendilerine minik sporcularımıza ve spora verdiği bu anlamlı desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz dedi.
Adem Sezgin ise ; Bafra İdman Yursuspor'un minik sporcularına malzeme desteği olarak onları mutlu etmemiz bizleri gerçekten mutlu etti. Öncelikle Bafra İdman Yurduspor Kulübünün kurucularına,değerli Antrenörlerine ve 60 minik sporcularına başarılar diliyorum, İnşallah antrenörlerin sayesinde Ahlaklı ve iyi futbolcular olurlar dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.