Adayın Melekleri Çorum Leblebisini Çok Sevdi

Adayın Melekleri Çorum Leblebisini Çok Sevdi

 Bafra Özel Mavi Aday Anadolu Lisesi Kız Voleybol takımı Çorum Lisesi’ni 3-0 mağlup etti

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı faaliyet programı kapsamında yapılan Okullar arası voleybol turnuvalarında başarıdan başarıya koşan okulun kız voleybol takımı bugün karşılaştığı Çorum Lisesi’ni 28-26, 25-19 ve 25-17 3-0 mağlup ederek ligde birinci galibiyetini aldı.

İlk 32 içine kalarak büyük bir başarıya imza attıklarını dile getiren okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Soner Teke, ‘’grubumuzda zorlu rakiplerimiz var ama bizde sağlam bir takımız sakat oyuncularımız var buna rağmen galip gelen kızlarımızı tebrik ediyorum dedi.

Takımın antrenörü Onur Gündüz ise, ‘’bu takım ileri de çok büyük başarılara imza atacak ve adını Türkiye’de sıklıkla duyuracak bir takımdır. Oyuncuların maçta heyecanlarını yenmelerinin gerektiğini vurgulayan Gündüz, rakiplerimizin hepsi Türkiye’de ilk 32’ye kalmış takımlar, maçlarımızın kolay olacağını elbette düşünmedik aksine zorlu maçların bizleri beklediğini biliyorduk. Sakatlanan oyuncularımız sezonu kapatması bizde dezavantaj oluşturdu, ama buna rağmen güçlü bir ekibiz’ dedi.


Haber:  Murat Sonkaynar
             Emre Şahinol

Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.