1930 Bafraspor Takıma Destek Ziyaretleri Devam Ediyor

1930 Bafraspor Takıma Destek Ziyaretleri Devam Ediyor

 

Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligi ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ve Yönetimi takıma destek
için Bafra Organize sanayisinde bulunan Bafra Hava Süspansiyon Sistemleri (FABİO) Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bacakçı'yı ziyaret ederek  destek sözü aldılar.
1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Fatih Yıldız, takımımıza destek için ziyaretlerimiz ara vermeden devam ediyoruz. Bu gün de  Bafra Organize Sanayisinde yaklaşık 3 yıldır faaliyet gösteren  Bafra Hava Süspansiyon Sistemleri (FABİO) Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı  ve değerli iş adamı Mustafa Bacakçı 'yı ziyaret ederek kendilerinden takımımıza destek destek sözü aldık. Bizleri  destek konusunda yalnız bırakmadığı için şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum.1930 Bafraspor'a  gün geçtikçe destek artıyor.Takım olarak bu desteklerin inşallah mahcup etmeyerek bu güveni boşa çıkarmayacağız dedi.
Bafra Hava Süspansiyon Sistemleri (FABİO) Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bacakçı ise 150 bin nüfuslu  ilçe değil   burası il. Burada spor aşkı büyük,geçmişte çok iyi hatırlıyorum ki 1930 Bafraspor'un başarılarını duyardık. Şimdi ise çok üzülerek söylüyorum ki Süper Amatör liginde mücadele ettiğini duyunca üzüldüm,nedeni 150 bin nüfuslu ilçenin takımının buralarda olması. ama görüyorum ki  Kulüp Başkanı Fatih Yıldız başta olmak üzere  Yönetimini de oluşturan arkadaşları genç ve dinamik. Onların bu şanlı 1930 Bafraspor'u hakkettiği yere getireceklerine inanıyorum, bizde üzerimize düşen görev maddi ve manevi olarak yanlarında olmaktır dedi.
Reklam

Haber Resimleri

Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.